Helistage meile!

+372 600 0690

close Või saatke kiri!

Lugupeetud

*Kohustuslik väli

Ehitamine võibki nii lihtne olla:
lihtsalt vali süsteem välja ning sea end mugavalt sisse!

Soovite, et fassaad peaks pikki aastaid vastu? Sellisel juhul valige Caparoli soojustussüsteemid. Need süsteemid kuuluvad oma klasside tippu- standard, High-Tech või Premium. Tänu uuendatud ja patenteeritud materjalidele ja retseptidele on nad energiasäästlikumad ja vastupidavamad ning neil on rohkem kujundusvõimalusi. Tulemus: maja väärtus säilib või isegi tõuseb.


Vali unelmate süsteem


Capatect CARBON

Premium klass: löögi- ja pragunemiskindel, tume ja puhas

Ainult üks süsteem ületab Capatect LONGLIFE'i väärtused: Capatect CARBON. Mitmekordselt patenteeritud Carbon süsteem peab vastu kuni 60 J löögi- ja tõuketugevusele, ilma et tekiks deformatsioone ja pragusid. See on soojustatud fassaadi kõrgeim tõestatud löögitugevus. Väga elastne ja vastupidav süsteemi ülesehitus võimaldab valida värvitoone kuni mustani välja- siiani soojustatud fassaadidel võimatu. Mustust hülgavad ja püsiva värvitooniga retseptid hoiavad fassaadiviimistluse erksa ja värvitooni stabiilsena.

Capatect LONGLIFE

Hightech klass: orgaaniline, pikaealine, väga vastupidav

Uuenduslike ja efektiivsete toorainete kaustamine lubas Caparolil tuua turule kaks täiesti uut soojustussüsteemi klassi. Tänu elastsetele materjali omadustele peavad krohvid ja värvid suurtele temperatuurikõikumistele vastu. See avab täiesti uued kujundusvõimalused: esimest korda saab fassaade ka tumedates värvitoonides kujundada. Siit tuleneb ka kasutegur: kasutusvalmis krohve ei pea spetsiaalselt kokku segama. Töö on kiire ja töökoht puhas. Hightech klass (Capatect Longlife) on saavutanud siiani uskumatutena näivad tippväärtused energiatõhususes, vastupidavuses ja määrdumiskindluses.

Capatect CLASSIC

Standard klass: mineraalne, klassikaline, ökonoomne

Tavaline fassaadisoojustus põhineb mineraalsetel (tsementi sisaldavatel) komponentidel: objektil segatakse kokku krohv ning vajadusel lahjendatakse värvi. Kes antud viisi eelistab, siis on Capatect CLASSIC sobivaim variant. Caparoli standardsüsteemil on oma turusegmendis parim hinna- kvaliteedi suhe: kindel Saksa kvaliteet juba 50 aastat.